Blog de muzica noua si filme subtitrare, trailer, movie, actori

luni, 28 septembrie 2009

Angajari Banipepost

Am aflat ca se cauta agenti de vanzari iscusiti, care nu s-au speriat de criza sau chiar vad in asta o oportunitate.

Mai exact, compania Netpress Consulting face angajari in vederea promovarii serviciului www.banipepost.com. Puteti considera asta un al doilea job pentru voi, intrucat veti fi platit functie de rezultatele obtinute si nu de timpul petrecut “la serviciu” ....>>

Oricine poate incheia unul sau mai multe contracte de promovare pentru firme sau companii din orice domeniu poate sa-si rotunjeasca veniturile Netpress Consulting.

Descrierea postului
- prezentarea si promovarea serviciilor in mod profesional
- identificarea de clienti
- contractare publicitate Cerinte
- fie responsabil, serios, initiativa, perseverenta, implicare, indrazneala
- Persoana dinamica, ambitioasa, motivata pentru castiguri suplimentare, si perseverenta
- excelente abilitati de comunicare si negociere
- entuziasm si spirit de echipa Oferta (bonusuri, beneficii)
- comision din vanzari
- munca intr-o echipa tanara

Cu alte cuvinte, oamenii au nevoie de persoane dinamice, ambitioase, motivate pentru castiguri suplimentare.

Cei interesati vor trimite un CV si datele de contact la adresa office@banipepost.com.